دانلود سورس سیستم ویدئو کلوپ با زبان سی شارپ

 • توضیحات محصول
 • 1
  توضیحات محصول

  پروژه های درسی پایان ترم برای دروس رشته کامپیوتر استفاده نمایید.

   

  برای طراحی جداول و ذخیره داده های پروژه video club از بانک اطلاعاتی SQL server استفاده شده است. قبل از اجرای برنامه باید فایل مربوط به پایگاه داده را روی sql سیستم تان پیوست کنید.

   

  بانک اطلاعاتی این پروژه جالب شامل جداول زیر می باشد:

  جدولtblmoshtary: اطلاعات مربوط به مشتری و نام و نام خانوادگی و ... در این جدول ذخیره می گردند.

  جدولtbLfilm: در این جدول اطلاعات کامل مروبط به فیلم های ویدیو کلوپ ذخیره می گردند.

  جدولtbLkeraye: کلیه اطلاعات مربوط به فیلم های کرایه داده شده و مشتریانی که فیلم را کرایه کرده اند، درد این جدول ذخیره و درج می شوند.

  جدولtblusers : اطلاعات کاربران نرم افزار مدیریت video club در این جدول ذخیره می شوند.

   

  پروژه مربوط به سیستم رسانه تصویری، شامل امکانات و فرم های زیر می باشد:

  در این سیستم 11 فرم با قابلیت های زیر طراحی شده اند:

   

  1- فرم Login یا ورود (frmlogin )

  بعد از وارد کردن اطلاعات کاربری و کلیک روی دکمه ی ورود با استفاده از تابع GMD رمز عبور را تبدیل کرده وبا مقدار داخل بانک مقایسه کنیم اگر با هم برابر بود کاربر را به فرم اصلی منتقل می کنیم و اگر برابر نبود پیغام رمز عبور اشتباه است نشان داده می شود .

   

  2- فرم اصلی ( frmmain )

  در این فرم از mermsbrp , tabcontrol استفاده کرده ایم .

  در این فرم کاربر می تواند لیست فیلم ها و مشتریان را مشاهده کند وبر اساس نام جستجو کند و یا فیلم یا مشتری خاصی را بعد از انتخاب کردن از دیتا گردید ویو (DataGridviwe) حذف کند .

   

  3- فرم اضافه کردن مشتری (frmAddmoshtary )

  وقتی کاربر در فرم اصلی بر روی دکمه ی Add کلیک کند این فرم نمایش داده می شود و کاربر می تواند اطلاعات مشتری جدید را وارد کرده و ثبت کند و یا انصراف بدهد.

   

  4- فرم ویرایش مشتری (frmEditmoshtary)

  برای ویرایش مشتری کاربر باید در فرم اصلی مشتری مورد ها را از (DabaGrid view) انتخاب کند و روی دکمه ی Edit کلیک کند ، بعد از کلیک فرم ویرایش مشتری نمایش داده می شود .

  که اطلاعات قبلی مشتری وجود دارد و کاربر می تواند هر کدام را که خواست تغییر دهد و دکمه ی ثبت ویا انصراف را کلیک کند .

   

  5- فرم اضافه کردن فیلم frmAdd film

  مانند اضافه کردن مشتر

   

  6- فرم ویرایش فیلم frm Edit film

  مانند ویرایش مشتری

   

  7- فرم امانت دادن فیلم (frm keraye )

  در این فرم از Groupbox استفاده کرده ایم .

  در Groupbox1 لیست مشتریان نشان داده می شود که کاربر می تواند براساس نام جستجو انجام دهد در Groupbox2 لیست فیلم ها نشان داده می شود که کاربر می تواند براساس نام فیلم جستجو کند در Groupbox3 لیست کلیات امکانات نشان داده می شود .

  عملیات به اینصورت است که کاربر از Groupbox1 مشتری مد نظر را انتخاب می کند و از Groupbox2 فیلم مدنظرش را انتخاب می کند و مبلغ کرایه را وارد می کند و دکمه ی امانت را کلیک می کند در اینجا برنامه و تعداد فیلم را چک می کند اگر تعداد فیلم مضر باشد پیغامی نشان داده می شود که تعداد امانت دادن این فیلم بیشتر ازحد مجاز می باشد اگر تعداد فیلم مضر نباشد از تعداد فیلم یک واحد کم می شود اطلاعات ثبت می شود و در Groupbox3 نمایش داده می شود .

   

  8- فرم برگشت امانت (Frm bargasht)

  کاربر در این فرم از DatoGridview1 می تواند مشتری مورد نظر را جستجو کرده وانتخاب کند بعد از انتخاب کردن مشتری در DatoGridview2 لیست تمام فیلم هایی که این مشتری به امانت برده است نمایش داده می شود و اگر فیلمی را به امانت نبرده باشد پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری هیچ فیلمی را به امانت نبردعه است . از DatoGridview2 فیلمی را که مشتری برگشت داده را انتخاب می کنیم و دکمه محاسبه را کلیک می کنیم . برنامه محاسبه می کند که آیا مشتری تأخیر داشته است یا خیر اگر تأخیر نداشته باشد پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری تأخیر نداشته بعد از محاسبه اطلاعات نمایش داده می شود و سپس بعد از کلیک بر روی دکمه ی ثبت اطلاعات ثبت می شود و به تعداد فیلم یک واحد اضافه می شود .

  اگر مشتری تأخیر داشته باشد . ( بیشتر از 20 روز ) پیغامی نمایش داده می شود که این مشتری x روز تأخیر داشته و جریمه می شود لطفاً مبلغ جریمه به ازای هر روز را وارد کنید و دکمه ی ادامه را کلیک کنید بعد از وارد کردن مبلغ جریمه به ازای هر روز توسط کاربر میزان جریمه کل (xx مبلغ جریمه ) و میزان کرایه و مبلغ کل ( میزان کرایه + جریمه کل ) به کاربر نمایش داده می شود و بعد از زدن دکمه ی ثبت اطلاعات ثبت شده و به تعدادفیلم یک واحد اضافه می شود .

  قابل ذکر است که در هنگام انتخاب فیلم از DatoGridview2 و زدن دکمه ی محاسبه ، اگر فیلم قبلاً محاسبه و ثبت شده باشد پیغامی نمایش داده می شود که این فیلم قبلاً محاسبه و ثبت شده است .

   

  9- فرم گزارش مشتری ( frmreportmoshtary)

  در این فرم کل اطلاعات مشتریات نمایش داده می شود ( اطلاعات از قبیل اینکه چه مشتریانی چه فیلم هایی را در چه تاریخی با چه مبلغ کرایه ای و مبلغ جریمه و.....)

  در این فرم کاربر می تواند مشتریان خاص را براساس نام جستجو کند ، و اطلاعات یک مشتری یا تعداد خاص و یا مشتریان را می تواند چاپ کند .

   

  10-فرم گزارش در آمد (frm daramad)

  در این فرم کاربر تاریخ را تعیین می کند که از چه تاریخی تا چه تاریخی را می خواهد در آمد محاسبه شود .بعد از زدن دکمه ی محاسبه برنامه تاریخ شمسی وارد شده توسط کاربر را به تاریخ میلادی تبدیل می کند و در جدول کرایه جستجو می کند و اطلاعات بین تاریخ وارد شده را نمایش می دهد و در آخر یک Lable میزان جمع کل را نمایش می دهد. در اینجا کاربر می تواند اطلاعات را چاپ کند .

   

  11- فرم ویرایش اطلاعات کاربر (frmEdit duser)

  در این فرم کاربر ابتدا رمز قبلی و رمز جدید تکرار رمز را وارد کرده و دکمه تغییر را کلیک می کند . با استفاده از تابع GMP رمز قبلی تبدیل شده و با مقدار داخل بانک مقایسه می شود و اگر برابر نبود پیغامی نمایش داده می شود که رمز قبلی اشتباه است اگر برابر بود دوباره رمز جدید و تکرار رمز را با هم مقایسه می کند اگر برابر نبود پیغامی نمایش می دهد که تکرار رمز اشتباه است . اگر برابر بود توسط تابع GMPتبدیل می شود و در بانک ذخیره می شود . و پیغامی نمایش داده می شود که رمز تغییر یافت .

   

  حجم فایل : 3.78 MB


 • توضیحات محصول
کد محصول : 103
تعداد نمایش : 2884

 

 

تمام محصولات این فروشگاه دارای ضمانت گروه کد سورس می باشد.

 

با خیالی آسوده به گلچینی از بهترین محصولات اینترنتی ایران دسترسی داشته باشید.

- پس از پرداخت هزینه لینک دانلود به صورت خودکار نمایش داده میشود.

- در ورود های بعدی شما به پنل کاربری ، فایل های خریداری شده قابل دانلود مجدد می باشد.

پسورد فایل ها : codesource.ir


برای مشاهده سایر سایت های گروه کد سورس کلیک کنید :  www.KSPgroup.ir

 

قیمت : 25,000 تومان


تصاویر دیگر محصول نظرات و پیشنهادات کاربران ارسال نظر در مورد محصول کالاهای مرتبط